Reklam Alanı!

Survivor’daki polis operasyonunun nedeni ortaya çıktı! O yarışmacı Acun Ilıcalı’yı çılgına çevirdi

featured

Survivor 2024 All Star’ın yeni bölümünde Acun Ilıcalı mavi takımın Kolombiya ödülünden dönerken yaşadıklarını polis operasyonunu anlattı. Seda Aktuğlu’nun yaptıkları ‘yok artık’ dedirtti. Öte yandan eleme adayı belli oldu. İşte detaylar…

Survivor All Star, yeni bölümleriyle ekranlara gelmeye devam ediyor. Survivor’ın 4. bölüm fragmanında Acun Ilıcalı’nın Dominik polisinin Survivor’da operasyon yaptığını söylemesi dikkat çekmişti. Acun Ilıcalı, Survivor yeni bölümde yaşananların perde arkasını açıkladı.

Ada konseyinde “Şaşırdığım çok olay oldu ama bu enteresan bir olay. Ben şu yaşıma geldim, böyle bir şey görmedim. Telefon geliyor. Abi… Efendim. Dominik polisi operasyon yapmış bizimkileri almış diyor” ifadelerini kullanan Ilıcalı, sonrasında yaşananları anlattı.

Seda Aktuğlu’nun Kolombiya ödülü sırasında kural ihlali yaptığını açıklayan Ilıcalı, “Arkadaşımız çok akıllıca bir hareket yaparak, havaalanındaki bir şahıstan telefon istiyor. Bunu da ‘beni kaçırdılar’ diyerek yapıyor” dedi.

Şahsın telefonundaki internet çalışmayınca Seda Aktuğlu’nun babasına bıraktığı notu telefonun sahibinin annesinin yanlış anladığı ve Aktuğlu’nun kaçırıldığını sanarak durumu emniyete bildirdiği ortaya çıktı.

Acun Ilıcalı, “İki ülkenin emniyet teşkilatını birbirine soktu. Her şeyi tehlikeye atabilecek derecede son derece anlamsız sebep… Aklın yerinden gitmesi” açıklamasını yaptı.

Hakan, biraz toparlamak için söz istediğini belirterek, notu verdiği kızın annesinin ‘ben açım, ben zorlanıyorum gibi, biraz böyle Seda’nın birileri tarafından kaçırıldığını zannettiğini, uçağa bindiklerinde hiçbir sorun yaşamadıklarını, uçak Dominik’e geldiğinde uçakla bekletildiklerini, sonra bir polisin içeri girip arkaya doğru yürüdüğünü, kendilerinin de paniklediğini, yürüdükten sonra Seda’yı aldığını, kimsenin de müdahale etmesine izin vermediğini, bir yarım saat Seda’nın polise olayı anlattığını, sonra onlardan birisini istediklerini, Seda bir takım olduklarını söyleyince de herkesi uçaktan indirip kenara alıp duvara dizildiklerini ifade etti. O korkuyla orada 1 saat yaşadıklarını söyledi.

Acun Ilıcalı, “Zaten buradan konuşsan baban seni duyabiliyor. Duyan babana senin mesaj yazman, şu andaki görüntün daha ilkel hali olduğunu anlıyorum. Anlamı var mı diyorsan, onun da anlamı aklın almayacağı bir yer. Benim zekam yetmedi valla Seda. Bu işi anlamadım” diyerek Seda Aktuğlu’nun 5 ödülden yararlanamayacağını açıkladı.

Aynı ödülde kural ihlali yapan Yunus Emre, Sahra ve Yasin’in yiyecek içecek kurallarını ihlal ettiği gerekçesiyle 2’şer ödülden yararlanamayacaklarını ifade etti.

ELEME ADAYI KİM OLDU?

Öte yandan 8 Ocak akşamı oynanan dokunulmazlık oyununu mavi takım kazandı. Konseyde eleme adayını belirleyen kırmızı takımdan 8 oy alan Sercan, gecenin eleme adayı oldu.

Survivor’daki polis operasyonunun nedeni ortaya çıktı! O yarışmacı Acun Ilıcalı’yı çılgına çevirdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bergama Haber, Gündem, Son Dakika Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!