Hakkımızda

Hakkımızda

Türkiye’nin en güvenilir haber kaynaklarından biri olarak, özgün, dürüst ve tarafsız bir habercilik anlayışıyla faaliyet gösteriyoruz. Gerçekliği ve tarafsızlığı ön planda tutarak, ülke değerlerine saygılı bir şekilde okuyucularımıza en güncel, en doğru, haberleri sunmayı amaçlıyoruz.

Bergama.com, Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’na ve milli değerlere bağlı bir kurum olarak bağımsızlığı ve özgürlüğü savunur. Tüm haberlerimizi, gerçekliği ve tarafsızlığı ön planda tutarak, çeşitli kaynaklardan teyit ederek ve farklı bakış açılarına yer vererek hazırlamaktayız.

Bergama.com, kimseye hakaret etmeden, kimsenin inancına ve yaşayışına saygısızlık yapmadan, başıboş muhalifliğin kısa yoldan rant sağlayıcılığına meydan vermeden, edebi ve ahlaki değerlerimize aşina bir yol üzerinde okuyarak, gündemi ve dünyayı takip ederek, ekonomi için sadece cüzdanımıza değil piyasalara da bakarak, geniş bir yelpaze ve perspektifle yayın yapıyor.

Bergama.com, her gün politikadan dünya gündemine, magazinden spora kadar pek çok farklı kategoride onlarca haber üreten, Ege Bölgesi ve Türkiye’nin en çok ziyaret edilen haber sitelerinden biridir.

Okurlarımıza en güncel haberleri, en hızlı biçimde ulaştırabilmek için ülkemizin önde gelen haber ajanslarıyla çalışıyoruz.

İletişim bilgilerimize ulaşmak için tıklayın.

Giriş Yap

Bergama Haber, Gündem, Son Dakika Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!