Alper Gezeravcı

12
Şubat
12:10
astronot-alper-gezeravci-turkiyeye-dondu
Gündem

Astronot Alper Gezeravcı Türkiye’ye döndü

12 Şubat 2024 - Pts - 12:10
10
Şubat
13:19
65c74412d95b2481
Dünya

Yunan medyası Alper Gezeravcı’nın dönüşünü duyurdu: ‘Yunanistan yıldızları izlerken…’

10 Şubat 2024 - Cts - 13:19
9
Şubat
20:11
sB00_WBlCEKJCM-QG_v2sQ
Gündem

İlk Türk astronot Alper Gezeravcı Dünya’ya döndü

9 Şubat 2024 - Cum - 20:11
11:39
Q93DpYoHC0W10Bjtu7LyhA
Dünya

İlk Türk astronot Alper Gezeravcı bugün Dünya’ya dönüyor

9 Şubat 2024 - Cum - 11:39
8
Şubat
14:45
MEqmP0aHhESzJDV3Ohwn5A
Teknoloji

Türkiye’nin ilk astronotu Alper Gezeravcı’dan deney videosu

8 Şubat 2024 - Per - 14:45
7
Şubat
11:14
qRAojM5HqkGOAbkKS_mA5A
Gündem

İlk Türk astronot Alper Gezeravcı ve Axiom-3 ekibi Dünya’ya ne zaman dönecek? SpaceX’ten yeni açıklama

7 Şubat 2024 - Çar - 11:14
6
Şubat
10:59
alper-gezeravcinin-donusu-bir-kez-daha-ertelendi
Teknoloji

Alper Gezeravcı’nın dönüşü bir kez daha ertelendi

6 Şubat 2024 - Sal - 10:59
3
Şubat
11:22
Q93DpYoHC0W10Bjtu7LyhA
Gündem

Astronot Alper Gezeravcı’nın dönüş yolculuğu ertelendi

3 Şubat 2024 - Cts - 11:22
2
Şubat
10:01
turkiyenin-ilk-astronotu-alper-gezeravcinin-uzay-yolculugu-sona-eriyor
Gündem

Alper Gezeravcı Dünya’ya dönüyor

2 Şubat 2024 - Cum - 10:01
1
Şubat
10:44
alper-gezeravci-donuyor
Gündem

Alper Gezeravcı dönüyor

1 Şubat 2024 - Per - 10:44
Giriş Yap

Bergama Haber, Gündem, Son Dakika Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!