Reklam Alanı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’e geliyor: İlçe adaylarını açıklayacak!

featured

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 27 Ocak Cumartesi günü İzmir’e gelecek. Erdoğan’ın ilçe belediye başkan aday tanıtım toplantısına katılması ve Bayraklı Şehir Hastanesi’nin resmi açılışını yapması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, 18 Ocak’ta 48 ilin belediye başkan adayını açıklarken, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağ’ı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak açıklamıştı.

Hamza Dağ’ın açıklanmasının ardından gözler ilçe belediye başkan adaylarına çevrilmişti.

Hamza Dağ ile İl Başkanı Bilal Saygılı’nın Ankara’ya giderek, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve aday belirleme komisyonu üyeleri ile görüştükleri, ve ilçe adaylarıyla ilgili görüşlerini bildirdikleri aktarıldı.

İlçe belediye başkan adaylarının hafta sonuna kadar belirlenmesinin ardından Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın 27 Ocak Cumartesi günü  İzmir’e geleceği, Halkapınar Spor Salonu’nda yapılacak aday tanıtım toplantısında adayları açıklayacağı bildirildi.

5 İLÇE MHP’YE BIRAKILMIŞTI

Cumhur İttifakı kaspamında Aliağa, Foça, Dikili, Çeşme ve Tire ilçe adayları MHP’ye bırakılırken, geri kalan 25 ilçede AK Partili adaylarla seçime girilecek.

MHP Genel Merkezi, Aliağa’da Serkan Acar, Foça’da Taner Acar, Dikili’de Sema Akıncı, Çeşme’de Esat Tanık’ı aday olarak açıkladı. Partinin Tire adayını ise Cuma günü açıklaması bekleniyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan İzmir’e geliyor: İlçe adaylarını açıklayacak!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bergama Haber, Gündem, Son Dakika Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!