Reklam Alanı!

Bitcoin için iddialı tahmin: 170 bin dolar aşılabilir

featured

Varlık yönetim şirketi SkyBridge kurucusu Anthony Scaramucci, Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıl 170 bin doları aşabileceğini söyledi.

Varlık yönetim şirketi SkyBridge kurucusu Anthony Scaramucci, Davos’ta yaptığı açıklamada, yeni listelenen borsa yatırım fonlarına olan talep ve nisan ayındaki yarılanma nedeniyle Bitcoin fiyatının önümüzdeki yıl 170 bin dolar aşabileceğini ifade etti.

Scaramucci, “Bitcoin yarıya indirildiğinde 45 bin dolar seviyesindeyse, 2025’in ortası ile sonu arasında 170 bin dolar olacak” dedi.

Gelecek 18 ayı işaret eden Scaramucci, yarılanma gününde fiyat neredeyse bunun dört ile çarpılması gerektiğini ifade etti.

Scaramucci, 2023 Nisan ayında yaptığı tahmininde Bitcoin’in yıl sonunda 40 bin veya 50 bin dolara çıkacağını tahmin etmişti.

Bitcoin’in fiyatı, spot bitcoin ETF’lerinin onaylanmasının ardından 49 bin dolara kadar yükselirken, bu seviyelerden gelen satışlarla 42 bin dolara kadar geri çekilmişti.

Bitcoin için iddialı tahmin: 170 bin dolar aşılabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bergama Haber, Gündem, Son Dakika Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!