1. Haberler
  2. Magazin
  3. Beren Saat, Tatlıtuğ ile yakınlaşma sahneleri hakkında ilk kez konuştu!

Beren Saat, Tatlıtuğ ile yakınlaşma sahneleri hakkında ilk kez konuştu!

featured

Efsane dizi Aşk-ı Memnu’nun başrol oyuncuları Kıvanç Tatlıtuğ ve Beren Saat yıllar sonra İstanbul İçin Son Çağrı filminde yeniden sevgili rolündeydi. Beren Saat Mirgün Cabas’la Orada Rahat Mısın? programında ikilinin çok konuşulan sevişme sahneleri hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o açıklama…

“Dans ettiğimiz sahneye hazırlanmak gibiydi”

Mirgün Cabas Beren Saat’e birçok sahneyi tekrar tekrar çekerken sevişme sahnesini nasıl tek seferde çektiklerini ve o sahnenin nasıl bir enerjisi olduğunu sordu. Beren Saat ise o soruya, şu yanıtı verdi:

“Aşk-ı Memnu’da biz çok fazla yakınlaşma sahnesi çektik. Bizim için dans sahnesi çekmekten çok farklı değil aslında. Yine bir mizansen düşünüyoruz ama yapamadığımız ne olabilir diye düşünüyoruz sadece. O yüzden o bizim için dans ettiğimiz sahneye hazırlanmaktan farklı bir şey değil. O yüzden de belki yönetmenimiz Gönenç için ‘acaba nasıl olacak o gün?’ falan diye tedirgin olduğu bir şey ama bizim zaten çok provalı olduğumuz, birbirimizde de hiçbir rahatsızlığımızın olmadığı bir sahneydi. Ne bedensel olarak ne de duygusal olarak hiç birbirimizi rahatsız etmedik. O yüzden de o bizim için o gün hemen çekilebilecek bir sahneydi.”

Beren Saat, Tatlıtuğ ile yakınlaşma sahneleri hakkında ilk kez konuştu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Bergama Haber, Gündem, Son Dakika Haber ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!